KontaktSkontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, lub mają jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt:

Dział Logistyki:
Ewa Haberko - kierownik działu

Jakub Woźniak
jakub.wozniak@convoylogistic.com
/j.niemiecki, angielski/
Piotr Badziński
piotr.badzinski@convoylogistic.com
/j.angielski/
Tomasz Murzyn
tomasz.murzyn@convoylogistic.com
/j.angielski/

Polska i Europa zachodnia:
Ewa Haberko
ewa.haberko@convoylogistic.com
/j.niemiecki/

Europa zachodnia:
Cord Klawitter cord.kawitter@convoylogistic.com
/j.niemiecki, angielski/

Piotr Pankiewicz 
piotr.pankiewicz@convoylogistic.com
/j.angielski/

Mateusz Niemiec 
mateusz.niemiec@convoylogistic.com
/j.angielski/

Europa wschodnia:
Ewelina Smulczyńska
ewelina.smulczynska@convoylogistic.com
/j.rosyjski, angielski/

Maksym Malanchuk
maksym.malanchuk@convoylogistic.com
/j.rosyjski, ukraiński, angielski/

Obsługa floty:
Daniel Ciepliński
daniel.cieplinski@convoylogistic.com
/j.angielski/

Księgowość i finanse:
Izabela Ziobro-Król
izabela.ziobro.krol@convoylogistic.com
/j.angielski/

Elżbieta Maj
elzbieta.maj@convoylogistic.com
Monika Piekarska
monika.piekarska@convoylogistic.com
Katarzyna Golarz
katarzyna.golarz@covnoylogistic.com
/j.angielski/

Dział dokumentów:
Volodymyr Kopytsia
volodymyr.kopytsia@convoylogistic.com
/j.rosyjski, ukraiński, angielski/
Grzegorz Pamuła
grzegorz.pamula@convoylogistic.com
/j.angielski/

Service Control & Drive Academy:
Zviad Iobashvili
zviad.iobashvili@convoylogistic.com
 

Siedziba firmy:

Convoy Logistics Platform Sp.z o.o
ul. Wimmera 52
32-005 Niepołomice
Nip 525 241 14 32
Regon 141180493
 
Zarząd spółki:
Izabela Ziobro-Król

 

Copyright by Convoy Logistics Platform 2013, Wszelkie prawa zastrzeżone
offon.pl
Projektowanie stron www:
+48 882 087 085od pon. do pt. 8:00/16:00